Aktuality na Facebooku

Muzeum T. G. Masaryka vás srdečně zve na představení Činoherního studia Bouře – „Cena za něžnost“. Divadelní představení se uskuteční před Muzeem T. G. Masaryka v Lánech dne 13. července 2020 od 20 hodin. Prodej vstupenek pouze na: https://www.ticketlive.cz/cs/event/muzeum-tomase-garrigua-masaryka-lany Vstupné 150,- Kč. (Omezený počet vstupenek).
Výstava Život a doba spisovatele Karla Čapka. Návštěvníci se v časové i tematické posloupnosti seznámí s osobností Karla Čapka v mnoha rovinách – nejen v těch často citovaných, ale i v dalších, méně oficiálních, a to jednoduchou a přitažlivou formou. Vedle připomenutí autorova dramatického a prozaického díla známého a překládaného ve světě (R.U.R., Bílá nemoc, Válka s mloky…) je tu zpracována i jeho činnost novinářská, občanské postoje, přátelské a milostné vztahy, záliby… Součástí výstavy je i stejnojmenný krátký umělecký filmový dokument (20 min). Scénář výstavy vytvořil Památník Karla Čapka, grafické řešení Pavel Bosák. Výstavu můžete zhlédnout v našem muzeu od 12. 5. do 13. 9. 2020.

5. ročník festivalu vína (Ne)vinné Lány 2020 se z důvodu mimořádné situace šíření coronaviru SARS-CoV-2 způsobující onemocnění COVID-19 a vyhlášení nouzového stavu v České republice přesouvá na 26. září 2020

Stáhněte si audioprůvodce Muzea T. G. Masaryka v Lánech, který je dostupný na App Store nebo Google play - Muzeum TGM v Lánech.