Výstava Kateřiny Konopáskové - Benátský karneval na fotografiích

Dobrý den,
srdečně zveme do Galerie Samson Cafeé od 13. ledna do 25. února 2022 na výstavu Benátský karneval na fotografiích Kateřiny Konopáskové!
Fotografka Kateřina Konopásková se narodila v Rakovníku, ale nyní žije a pracuje v Plzni. Od útlého věku rozvíjela aktivně kresbu, malbu, klasické grafické techniky a tvorbu z keramické hlíny. Vystudovala Umělecko-průmyslovou školu designu v Praze a poté Vyšší odbornou školu v Jablonci nad Nisou, opět umělecky zaměřený obor. O barevnou i černobílou digitální fotografii se zajímá od roku 2002. Od té doby se fotoaparát stal jejím nedílným společníkem na cestách a všech různých eventech.
Do jejího žánrového zaměření patří cestovatelská fotografie, příroda a portrét. Při fotografování zároveň relaxuje, tvoří a učí se, jak fotografovat zajímavěji pohled na svět tak, jak ho vidí jen autorka.
Přijďte se přenést do světa karnevalových masek právě v době, kdy v Benátkách karneval probíhá!
Galerie Samson Cafeé je otevřena za dodržení protipandemických opatření.
Těšíme se na Vás!