Autorská výstava obrazů Luďka Dvořáka - Rozmanitost

Ve čtvrtek 25. ledna 2024 v 17 hodin vás srdečně zveme na vernisáž Autorské výstavy obrazů s názvem ROZMANITOST, kterou pro vás připravil pan Luděk Dvořák.
Pan Luděk Dvořák žije od narození v Litvínově. V mládí se věnoval amatérskému filmu, jak za kamerou, tak i před ní. S postupujícím věkem, kdy méně pracoval a měl více času, si začal plnit některé sny a přání. Například se učil stepovat či v roce 2020 absolvoval Krušnoman Cross Triatlon - Most. K jeho dalším koníčkům patří třeba lyžování, cyklistika a golf.

V současné době se věnuje malování, ke kterému se po letech vrátil. Začal abstraktními obrazy akrylem, postupem času maluje i konkrétní objekty. V poslední době zkouší i artprotis. U nás v muzeu si tak plní další svůj velký sen – představit svá díla veřejnosti prostřednictvím vlastní výstavy.

Na své sny nezapomínejte ani vy a pokuste se jim v tom nadcházejícím roce vyjít vstříc.