Podzimní vzdělávací cyklus nejen pro generaci 3. věku

Vážení,

opět jsme pro vás a další zájemce z řad široké veřejnosti připravili 5 přednášek předních českých odborníků a vědců se zajímavou nabídkou vědeckých témat s regionálním i světovým přesahem.

Podzimní cyklus přednášek začíná ve středu 18. 10. 2017 v Sále Dr. Spalové od 17h. Vyplněné přihlášky na celý cyklus (ke stažení na www.muzeumtgm.cz nebo osobně v pokladně) odevzdávejte v pokladně rakovnického muzea nebo zasílejte na e-mail archeolog@muzeumtgm.cz do pátku 13. 10. 2017.

Při přihlášce a absolvování všech 5 přednášek s max. 2 omluvenými absencemi je vstupné zdarma a osvědčení o absolvování. Omluvit účast je možné max. den dopředu.
Zájemci z řad veřejnosti pouze o vybrané přednášky si platí vstupné 50,-Kč, totéž platí při dvakrát po sobě neomluvené absenci přihlášených frekventantů.
Při naplnění max. počtu 70 přihlášených frekventantů bude příjem přihlášek uzavřen, pro zájemce z řad veřejnosti o vybrané přednášky jsou zajištěna další místa k sezení.

Pořádání vzdělávacího cyklu opět podpořil Ing. Jiří Pergler.