Zahájení výstavy Miroslava Sanytráka - Don Giovanni aneb fotografie portrétů operních pěvců

Ve čtvrtek 23. ledna 2020 od 17.00 hodin si vás dovolujeme pozvat na slavnostní vernisáž výstavy fotografií Miroslava Sanytráka: Don Giovanni aneb ….. fotografie portrétů operních pěvců.
Vernisáž bude spojena s autogramiádou autorky knihy PhDr. Marie Kronbergerové, Ph.D.
Knihu si budete moci zakoupit v průběhu vernisáže.

Miroslav Sanytrák fotografuje již od svých 14ti let. Profesionálně se začal fotografií zabývat a v ní podnikat v roce 1989 - vlastnil v té době první fotografickou soukromou školu, která působí dodnes, a na okrese Kladno měl síť foto sběren černobílé fotografie. V oblasti fotografie působí jako kurátor galerie soukromého klubu a poradce v oblasti marketingu fotografických projektů. Profesionálně se zabývá fotografií jako lektor kurzů fotografie (www.fotokurzyrekvalifikace.cz). Učil self management na stavební fakultě ČVUT a částečně na Institutu tvůrčí fotografie filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě u prof. V. Birguse.