Zahájení výstavy loveckých fotografií - Hunting Story

Srdečně zveme do Muzea T. G. Masaryka v Lánech na slavnostní zahájení výstavy loveckých fotografií Hunting Story ( Lovecký príbeh ), které se uskuteční v pátek 13. září 2019 od 19 hodin.

Sám autor o sobě napsal:

" Adam Simandel ( FotoStoryAS ),

lovecký fotograf, slovenský rodák žijúci v Českej Republike , ktorý predstavuje loveckú fotografiu širokej verejnosti tvorbou , ktorá do fotografie prináša príbeh formou zachytenia výnimočných momentov , detailov a atmosféry už tretím rokom. Fotografie z loveckej kynológie a lovu boli oceňované po celom svete.

Hunting Story ( Lovecký príbeh ) je prvá autorská vernisáž , ktorá prináša príbeh o love , loveckej kynológii a lovenej zvery v našich ale aj zahraničných podmienkach, kde spoločným menovateľom je odhodlanie, sila a pokora k prírode ... . "

Výstava potrvá do 17. 11. 2019.

Těšíme se na vás!