Středočeské kulturní léto 2022 - Koncert kapely - Turumtay / Erdoğan / Liška / Dés

Muzeum T. G. M. Rakovník srdečně zve v rámci Středočeského kulturního léta na koncert kapely -
Turumtay / Erdoğan / Liška / Dés
, který se uskuteční na nádvoří Muzea Rakovník, Žižkovo nám.1 Rakovník dne 29. 6. 2022 ve 20.00 hodin. Vstupné 150,- Kč. Předprodej vstupenek v pokladně muzea.
Kvartet je setkáním mimořádných virtuosů s různým hudebním a kulturním zázemím. V původních skladbách objevují rozšiřující se hudební obzory a nachází unikátní kolektivní identitu. Ve Vídni usazený turecký houslista Efe Turumtay je doprovázen českým kontrabasistou Tomášem Liškou, stylově bezbřehým maďarským perkusionistou Andrásem Désem a fenomenálním fretless akustickým kytaristou z Turecka Cenkem Erdoganem.
Těšíme se na Vás!
www.stredoceskekulturnileto.cz