Pozvánka na 21. ročník oblíbeného pochodu Barrande a trilobit

Dobrý den,

Klub českých turistů Rakovník a Muzeum T. G. M. Rakovník srdečně zvou na 21. ročník oblíbeného pochodu Barrande a trilobit. Pochod se uskuteční v sobotu 15. srpna 2020.

Trasy a starty pochodu:
1) 6km: 9:15-10h - Hřebečníky autobusová zastávka – kemp Ahoj – Muzeum Skryje - Areál tenisových kurtů

2) 8km: 9:20-10h - Újezdec v obci – Šlovice – kemp Ahoj - Muzeum Skryje - Areál tenisových kurtů

3) 16,5km: 8:15- 9:30h Pustověty ž.st. – M.Buková – V potocích - kemp Ahoj - Muzeum Skryje - Areál tenisových kurtů

4) 3,5km : 10h - 11h Památník J. Barranda Skryje (muzeum) - Kemp Ahoj - Památník J. Barranda Skryje (muzeum) – Areál tenisových kurtů. -- Trasa pro kočárky (nejen pro ně)

Cíl všech tras: od 10:30 do 15:15h v areálu tenisových kurtů ve Skryjích

Pochod je pořádán ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Rakovník, Informačním a vzdělávacím střediskem LČR Křivoklát a CHKO Křivoklátsko za finanční podpory Města Rakovníka.